cs en de

nabídka
služeb

svěřte se do rukou profesionálů

Co pro vás zajistíme

  • velkokapacitní formátování na nářezovém centru
  • olepování dílců
  • CNC frézování
  • reklamní a grafické služby
  • velkoformátový tisk

Formátování, olepování, CNC

Formátování, olepování a frézování se řadí dlouhodobě mezi naše tradiční služby pro profesionály. Na základě Vašeho požadavku rychle a spolehlivě zajistíme formátování lamino desek i ostatního deskového materiálu. Olepování abs hran nábytkových dílců. Výrobu atypických dílců na CNC.

  • formulář pro objednání (viz. níže) ve formátu MS Excel
  • vyplňte kontaktní údaje, požadovaný materiál, způsob odběru, rozměry dílců a hrany k olepení

Reklamní a grafické
služby

Grafické práce a služby týkající se přípravy firemní grafiky úzce souvisí s reklamou i výstavnictvím. Pomůžeme zviditelnit Vaši firmu, ať už se jedná o firemní označení, transparenty, přípravu a realizaci reklamních kampaní, zajištění a potisk reklamních předmětů, velkoplošné tisky, sítotisk nebo laminace. Využijte s maximální efektivitou současné možnosti reklamy. Oslovte cíleně správnou skupinu potenciálních zákazníků. Pomůžeme Vám dostat z reklamy co nejvíce.

Velkoformátový
barevný tisk

Nabízíme velkoformátový tisk ve vysoké kvalitě až do šíře 1600 mm s možností laminace. Myslete ve velkém a oslovte své zákazníky poutavým bannerem. Díky našemu komplexnímu portfoliu služeb v oblasti výstavnictví a reklamy máme mnoho zkušeností s návrhem a tiskem poutavých reklam či bannerů. Využíváme moderní technologie pro kvalitní a s dlouhou životností tisk pro interiér i exteriér s výborným poměrem kvalita / cena a širokým výběrem materiálu.

Zařídíme vše za vás

Zeptejte se nás, rádi Vám zašleme cenovou nabídku a zodpovíme veškeré dotazy.
+420 543 420 511 nebo na info@haifa-design.cz