cs en de

expozice
které zaujmou

svěřte se do rukou profesionálů

Děláme to, co nás baví

Díky komplexním službám v oblasti výstavnictví s důrazem na kreativitu řešení Vám poskytneme veškerý servis, který potřebujete pro úspěch na veletrhu. Veletržní stánek či výstavní expozice na klíč zviditelní Vaši firmu mezi konkurencí. Zajistíme vše potřebné související s vaší úspěšnou prezentací na veletrhu

... a tohle nám jde

  • atypické a patrové expozice
  • kompletní vybavení expozic nábytkem, dekoracemi a veškerou technikou
  • výtvarné a prostorové řešení expozic a interiérů, 3D vizualizace, animace, projektová dokumentace, technické řešení, grafické práce
  • velkoformátové fotografie a tisky, fotografické práce
  • reklamní a public relations služby, tlumočnice, hostesky,
  • sekretářský servis
  • catering, doprovodné akce
  • zajištění ubytování, letenek

Jak probíhá realizace?

Ke každému projektu připravujeme 3D grafické návrhy, půdorysy stánků, případně 3D prezentace. Pro realizaci stavby využíváme několik typů výstavních stavebních systémů. Při realizaci atypických expozic upřednostňujeme cestu skloubení dobrého nápadu, finanční náročnosti dle klientových požadavků a nejnovějších technologií.

Co bude potřeba
a kolik bude výstava stát?

Potřebujeme vědět dispozici přidělené plochy na výstavišti. Samozřejmě také potřebujeme podklady k výrobě grafiky - loga, firemní texty apod. Pokud máte již konkrétnější představy o formě prezentace na veletrhu, budeme s nimi pracovat.Cena celého projektu se vždy rozpočtuje individuálně na míru pro každou výstavní expozici. Rozpočet projektu závisí na složitosti, rozsahu a kreativitě celého řešení. Pro konkrétní cenovou představu nám neváhejte napsat.

Zařídíme vše za vás

Přenechte starosti s účastí na výstavě našemu sehranému týmu. Zařídíme komplexní realizaci expozice a zajistíme vše potřebné pro Váš úspěch na veletrhu.
Zeptejte se nás, rádi Vám zašleme cenovou nabídku a zodpovíme veškeré dotazy.
+420 543 420 511 nebo na info@haifa-design.cz